Počítačové školení online

Poskytuji online vzdělávací a kvalifikační kurzy s obsahem výuky zaměřeným na praktické využití počítačů a IT technologií v praxi. Pomáhám a učím lidi, jak efektivně počítače využít k činnostem, které jim usnadní a zrychlí práci. To, co mě na vyučování baví, je možnost předat získanou dovednost dál někomu, kdo ji využije a komu pomůže.

MIMOŘÁDNĚ: Konzultace a školení pouze on-line

Vzhledem k opatřením vlády a starostem o vaše zdraví jsem konzultace a školení převedl do živé on-line formy.
Pokud se mnou máte domluvené setkání připojíte se jednoduše přes odkaz https://meet.jit.si/itcerny.cz


Online výuka probíhá formou videohovoru po Internetu přes aplikaci jejíž výhodou je, že:

 • funguje v prohlížeči bez potřeby cokoliv stahovat a instalovat

 • komunikace je zabezpečené

Individuální online školení, doučování, konzultace

Potřebujete se na počítači naučit konkrétní dovednost a nevíte si rady? Nabízím Vám individuální online školení, doučování, konzultace práce na počítači. Naučím Vás přesné postupy konkrétních úkolů, které si ihned vyzkoušíte. Vše zopakujeme tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Zodpovím Vaše dotazy. Společně najdeme postupy, které Vám budou vyhovovat.

Odbornost:

  • Operační systémy MS Windows

  • Kancelářské aplikace MS Office / OpenOffice / Libre Office

  • Práce s Internetem a elektronická komunikace

  • Přípravné kurzy ECDL (M1-M7)

  • Využití služeb Google Apps

  • Bezpečnost v IT pro uživatele

  • Tvorba www stránek

Individuální online doučování funguje na principu předplacených hodin. Po zaplacení částky podle požadovaného počtu hodin budete moci čas čerpat v dohodnutých termínech až do vyčerpání předplacené doby. Jedná se o individuální video výuku, ceny jsou pro jednu osobu.

Cena: 400 Kč za 60 minut

Příprava na pohovor Excel

Individuální video kurz je určen všem uchazečům o zaměstnání, kteří v rámci přijímacího pohovoru mají prezentovat své znalosti programu MS Excel. Zaměřuje se na nejdůležitější nástroje programu Excel a jejich typické použití v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Cílem kurzu je připravit účastníka na pracovní pohovor a zvýšit tak jeho šanci na úspěch.

Osnova kurzu: podmíněné formátování, filtry, funkce KDYŽ, funkce SVYHLEDAT, funkce SUMIF, kontingenční tabulky, dělení textu do sloupců

V ceně online kurzu je pracovní sešit v PDF formátu a soubory s příklady (celkem 13 úloh)

Doba trvání: 180 minut

Forma konání: individuální on-line video hovor/hovory ve smluveném čase

Cena: 1 300 Kč

Zpracování textů na počítači

Individuální video kurz je určen uživatelů textového editoru Word, kteří si chtějí osvojit pokročilejší nástroje pro práci s rozsáhlými dokumenty, typické při použití aplikace v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Cílem kurzu je nejen zvýšit Vaši kvalifikaci, ale naučit Vás používat pokročilé nástroje, které Vám zrychlí, zefektivní a usnadní práci s tímto programem.

Osnova kurzu: strukturovaný text (mezery, odsazení, tabulátory, sloupcová sazba), hromadná korespondence (vytvoření zdrojových dat, vytvoření a sloučení dokumentů), formulářové dopisy (vytvoření zdrojových dat, vytvoření a sloučení dokumentů, filtry), styly a jejich použití, revize, sledování změn, komentáře, vytváření formulářů

V ceně online kurzu je pracovní sešit v PDF formátu a soubor s úlohami.

Doba trvání: 180 minut

Forma konání: individuální on-line video hovor/hovory ve smluveném čase

Cena: 1 300 Kč

Reference

Od roku 2006 aktivní lektor. Zkušenosti s kurzy PC pro úplné začátečníky a pro osoby nad 40 let (tj. osoby, které opustily vzdělávací systém před zahájením pravidelné výuky výpočetní techniky na školách). Podrobné reference na požádání.


Pro objednání školení nebo konzultace volejte +420 602 179 310