Počítačové školení

Poskytuji vzdělávací a kvalifikační kurzy s obsahem výuky zaměřeným na praktické využití počítačů a IT technologií v praxi. Pomáhám a učím lidi, jak efektivně počítače využít k činnostem, které jim usnadní a zrychlí práci. To, co mě na vyučování baví, je možnost předat získanou dovednost dál někomu, kdo ji využije a komu pomůže.

Pořádám otevřené kurzy v naší učebně. Termíny kurzů vypisuji v pravidelných intervalech a vždy je možné se přihlásit do konkrétního termínu kurzu.

Za dobu své existence jsem získali řadu spokojených zákazníků.

V současné době se zaměřuji na:

 • Individuální kurzy, školení a konzultace práce na počítači
 • Firemní kurzy určené pro skupinu posluchačů z jedné firmy

Individuální školení, doučování, konzultace

Potřebujete se na počítači naučit konkrétní dovednost a nevíte si rady? Nabízím Vám individuální školení, doučování, konzultace práce na počítači. Naučím Vás přesné postupy konkrétních úkolů, které si ihned vyzkoušíte. Vše zopakujeme tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Zodpovím Vaše dotazy. Společně najdeme postupy, které Vám budou vyhovovat.

Odbornost:

  • Operační systémy MS Windows
  • Kancelářské aplikace MS Office / OpenOffice / Libre Office
  • Práce s Internetem a elektronická komunikace
  • Přípravné kurzy ECDL (M1-M7)
  • Využití služeb Google Apps
  • Bezpečnost v IT pro uživatele
  • Tvorba www stránek

Individuální doučování funguje na principu předplacených hodin. Po zaplacení částky podle požadovaného počtu hodin budete moci čas čerpat v dohodnutých termínech až do vyčerpání předplacené doby. Jedná se o individuální výuku, ceny jsou pro jednu osobu.

Cena: 400 Kč za 60 minut

Příprava na pohovor Excel

Kurz je určen všem uchazečům o zaměstnání, kteří v rámci přijímacího pohovoru mají prezentovat své znalosti programu MS Excel. Zaměřuje se na nejdůležitější nástroje programu Excel a jejich typické použití v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Cílem kurzu je připravit účastníka na pracovní pohovor a zvýšit tak jeho šanci na úspěch.

Otevřený kurz pro širokou veřejnost. Školení probíhá na vámi přineseném notebooku.

Osnova kurzu: podmíněné formátování, filtry, funkce KDYŽ, funkce SVYHLEDAT, funkce SUMIF, kontingenční tabulky, dělení textu do sloupců

Termín: dopolední (9:00-13:00) nebo odpolední (13:00-17:00) turnus

Místo konání: učebna Sportovní 2719/10, Mělník

Cena: 1 300 Kč 750 Kč

Zpracování textů na počítači

Kurz je určen uživatelů textového editoru Word, kteří si chtějí osvojit pokročilejší nástroje pro práci s rozsáhlými dokumenty, typické při použití aplikace v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Cílem kurzu je nejen zvýšit Vaši kvalifikaci, ale naučit Vás používat pokročilé nástroje, které Vám zrychlí, zefektivní a usnadní práci s tímto programem.

Otevřený kurzy pro širokou veřejnost. Školení probíhá na vámi přineseném notebooku.

Osnova kurzu: strukturovaný text (mezery, odsazení, tabulátory, sloupcová sazba), hromadná korespondence (vytvoření zdrojových dat, vytvoření a sloučení dokumentů), formulářové dopisy (vytvoření zdrojových dat, vytvoření a sloučení dokumentů, filtry), styly a jejich použití, revize, sledování změn, komentáře, vytváření formulářů

Termín: dopolední (9:00-13:00) nebo odpolední (13:00-17:00) turnus.

Místo konání: učebna Sportovní 2719/10, Mělník

Cena: 1 300 Kč 750 Kč

Tvorba WWW v redakčním systému WordPress

Kurz je určen pro všechny, kteří se chystají využít pro tvorbu a správu www stránek zdarma distribuovaný redakční systém WordPress. Kurz seznámí účastníky s instalací WordPressu, použitím přehledného správcovského rozhraní, naučí vkládat a formátovat obsah stránek - texty, články, obrázky a videa.

Otevřený kurzy pro širokou veřejnost. Školení probíhá na vámi přineseném notebooku.

Osnova kurz: základní pojmy - PHP, MySQL, SEO, založení webhostingu a registrace doménového jména, získání a instalace WordPressu, popis struktury Wordpressu na FTP serveru, začínáme s WordPressem - blog, klasická webová stránka, příklady využití platformy Wordpress, základní rozdělení stránky a popis jednotlivých funkcí Wordpressu, seznámení s administrátorským prostředím a s Dashboard panelem, nastavení uživatelských a administrátorských účtů, rozdíl mezi stránkou a příspěvkem, přidávání a úprava stránek a příspěvků pomocí WordPressu, kategorie, tagy, správa příspěvků a webových stránek - vkládání textu a obrázků, formátování, instalace šablon a pluginu

Termín: 2x víkendový (13:00-15:00) případně 1x dopolední (9:00-13:00) nebo 1x odpolední (13:00-17:00)

Místo konání: učebna Sportovní 2719/10, Mělník

Cena: 1 800 Kč

Reference

Od roku 2006 aktivní lektor. Zkušenosti s kurzy PC pro úplné začátečníky a pro osoby nad 40 let (tj. osoby, které opustily vzdělávací systém před zahájením pravidelné výuky výpočetní techniky na školách). Podrobné reference na požádání.

Pro objednání školení nebo konzultace volejte +420 602 179 310